Struktūra


Asamblėja

Svarbiausias politinio judėjimo organas, visuotinis narių susirinkimas. Asamblėja vyksta du kartus metuose ir joje priimami reikalingi sprendimai. Asamblėją šaukia sekretoriatas ir organizuoja kartu su komunomis. Asamblėjos metu vieneriems metams renkamas sekretoriatas.

Pirmininkė(-as) yra renkama asamblėjoje iki kitos asamblėjos. Pirmininkė asamblėjos metu paskyria du pavaduotojus, kuriuos tvirtina asamblėja.

Pirmininkė
Jolanta Bielskienė

Pavaduotojai
Rūta Žulpaitė ir Žygimantas Menčenkovas

Pirmininkė

Komunos

Bendrabūvio vieta, kurioje nariai renkasi diskutuoti, praleisti kartu laiką ir kurti tarpusavio ryšius. Komunos buria, mobilizuoja ir solidarizuoja.

Komunos organizuojamos pagal teritoriją.

Komitetų tikslas yra ruošti įvairiausius pasiūlymus, generuoti turinį bei atlikti kitas pavestas užduotis. Komitetams gali priklausyti ne tik nariai, bet ir už judėjimo ribų esantys judėjimo simpatikai ir draugai. Norint prisijungti prie komiteto reikia informuoti komiteto koordinatorių.

Socialinio teisingumo komitetas
Koordinatorius: Andrius Bielskis

Ekologijos komitetas
Koordinatorius: Martynas Norbutas

Jaunimo komitetas
Koordinatorius: Laurynas Greblikas

Kultūros ir švietimo komitetas
Koordinatorius: Kasparas Pocius

Naujosios savivaldos komitetas
Koordinatorius: Rokas Linkevičius

Moterų komitetas
Koordinatorė: Jolanta Bielskienė

Komunikacijos komitetas
Koordinatorė: Severija Bielskytė

Komitetai

Sekretoriatas

Sekretoriatas yra politinio judėjimo organizavimo organas. Sekretoriatą sudaro 7 (arba daugiau) nariai ir yra renkami asamblėjos metu vieneriems metams.

Žygimantas Menčenkovas, Jolanta Bielskienė, Denisas Kolomyckis, Martynas Norbutas, Laurynas Greblikas, Rokas Linkevičius, Rūta Žulpaitė, Ilja Šumatbajev.

Mūsų partneriai – kairiosios minties institutas „DEMOS”, Tolerantiško Jaunimo Asociacija, Politikos ir kultūros žurnalas „Lūžis”, Transform! Europe.

KArtu galime daugiau

Sutinki su mūsų siekiais? Tapk mūsų nariu.

Prisijunk